Hoe mogen we je helpen?
We zijn voor je bereikbaar via:
Westerkaai 78-80
8281 BH Genemuiden
Handelskade 7
8064 DV Zwartsluis
038-3859393 info@boudesteyn.nl 06-82932179

Onze openingstijden zijn:
 Genemuiden: Ma/vr: 08.30 - 17.00 uur
 Zwartsluis: Ma/vr: 09:00 – 17.00 uur

Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en zaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 038-3859393 of info@boudesteyn.nl


Arjan Bosschaart
Arjan Bosschaart

Hypotheekadviseur

"Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus!"

a.bosschaart@boudesteyn.nl
Sander van der Velden
Sander van der Velden
Hypotheekadviseur

"Kennis spreekt, maar wijsheid luistert."

s.vandervelden@boudesteyn.nl
Gert-Jan Paulissen
Gert-Jan Paulissen
Hypotheekadviseur

"Ik ben er voor U!"

gj.paulissen@boudesteyn.nl
Bob Dijkema
Bob Dijkema
Hypotheekadviseur

"Graag help ik u mee met een stoffig onderwerp zoals hypotheek, maar met een blik van nu."

Ronald Ketelaar
Ronald Ketelaar
MKB-adviseur

"Heb respect voor anderen en geloof in jezelf."

r.ketelaar@boudesteyn.nl
Renate Agteres
Renate Agteres
Hypotheek binnendienst

r.agteres@boudesteyn.nl
Ingeborg Boudesteijn
Ingeborg Boudesteijn
Verzekeringen

"Geef wat je ontvangt, ontvang wat je krijgt, waardeer wat je hebt."

i.boudesteyn@boudesteyn.nl
Patrick Speetjens
Patrick Speetjens
Verzekeringen

"Soms moet je veranderen om jezelf te blijven."

p.speetjens@boudesteyn.nl
Patrick Schoeber
Patrick Schoeber
Verzekeringen

"Blijf jezelf om ver te komen."

p.schoeber@boudesteyn.nl
Olga van der Weerd
Olga van der Weerd
Verzekeringen

"Carpe diem want later is nu!"

o.vanderweerd@boudesteyn.nl
Marcel Driessen
Marcel Driessen
Verzekeringen

"Moeilijk betekent niet onmogelijk."

m.driessen@boudesteyn.nl
Dirk Horzelenberg
Dirk Horzelenberg
Verzekeringen

"Samen worden we elke dag een stukje beter.""

d.horzelenberg@boudesteyn.nl
Marcel Boudesteijn
Marcel Boudesteijn
Directie

"Alleen kan je niks, met zijn allen kan je alles."

m.boudesteyn@boudesteyn.nl
Marischka Jansen
Marischka Jansen
Adviseur bankzaken / Receptie

"Samen sterk!"

Ramon Beens
Ramon Beens
Financiële administratie

"Winnen doe je met z'n allen."

r.beens@boudesteyn.nl
Max van Leeuwen
Max van Leeuwen
Vestigings manager

"Ik geef altijd 100% voor de klant."

m.vanleeuwen@boudesteyn.nl
Ellen Brendeke
Ellen Brendeke
Hypotheek binnendienst

"Het is hoe het was, het gaat hoe het komt."

e.brendeke@boudesteyn.nl
Gerjan Kronenberg
Gerjan Kronenberg
Adviseur bankzaken / verzekeringsadviseur

"'At your service!"

g.kronenberg@boudesteyn.nl
Dyantha Blank
Dyantha Blank
Adviseur bankzaken/ Verzekeringsadviseur

d.blank@boudesteyn.nl
Michella Sleking-van Dartel
Michella Sleking-van Dartel
Hypotheek binnendienst

"Leef vandaag want morgen is nog toekomst."

m.sleking@boudesteyn.nl
Esther van der Linde
Esther van der Linde
Adviseur bankzaken / Receptie

e.vanderlinde@boudesteyn.nl
Mike van der Haar
Mike van der Haar
Verzekeringen

"Iemand die nooit een fout heeft gemaakt, heeft nooit iets nieuws geprobeerd."

m.vanderhaar@boudesteyn.nl
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie
Schadeformulieren
meer informatie