Hoe mogen we u helpen?
We zijn voor u bereikbaar via:
Westerkaai 78-80
8281 BH Genemuiden
Handelskade 7
8064 DV Zwartsluis
038-3859393 info@boudesteyn.nl 06-82932179

Onze openingstijden zijn:
 Genemuiden: Ma/vr: 08.30 - 17.30 uur
 Zwartsluis: Ma/vr: 09:00 – 17.30 uur

Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en zaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 038-3859393 of info@boudesteyn.nl


Arjan Bosschaart
Arjan Bosschaart
Hypotheekadviseur
a.bosschaart@boudesteyn.nl
Sander van der Velden
Sander van der Velden
Hypotheekadviseur
s.vandervelden@boudesteyn.nl
Gert-Jan Paulissen
Gert-Jan Paulissen
Hypotheekadviseur
gj.paulissen@boudesteyn.nl
Bob Dijkema
Bob Dijkema
Hypotheekadviseur
b.dijkema@boudesteyn.nl
Cynthia Hageman
Cynthia Hageman
Hypotheekadviseur
c.hageman@boudesteyn.nl
Ronald Ketelaar
Ronald Ketelaar
MKB-adviseur
r.ketelaar@boudesteyn.nl
Gerrit Bruinewoud
Gerrit Bruinewoud
Hypotheekadviseur
gbruinewoud@vinkeveluwevh.nl
Renate Agteres
Renate Agteres
Hypotheek binnendienst
r.agteres@boudesteyn.nl
Ingeborg Boudesteijn
Ingeborg Boudesteijn
Verzekeringen
i.boudesteyn@boudesteyn.nl
Patrick Speetjens
Patrick Speetjens
Verzekeringen
p.speetjens@boudesteyn.nl
Patrick Schoeber
Patrick Schoeber
Verzekeringen
p.schoeber@boudesteyn.nl
Olga van der Weerd
Olga van der Weerd
Verzekeringen
o.vanderweerd@boudesteyn.nl
Marcel Driessen
Marcel Driessen
Verzekeringen
m.driessen@boudesteyn.nl
Dirk Horzelenberg
Dirk Horzelenberg
Verzekeringen
d.horzelenberg@boudesteyn.nl
Marcel Boudesteijn
Marcel Boudesteijn
Directie
m.boudesteyn@boudesteyn.nl
Femmieke Koelewijn
Femmieke Koelewijn
Receptie
f.koelewijn@boudesteyn.nl
Ramon Beens
Ramon Beens
Financiële administratie
r.beens@boudesteyn.nl
Maureen Visscher
Maureen Visscher
Marketing & communicatie
m.visscher@boudesteyn.nl
Max van Leeuwen
Max van Leeuwen
RegioBank adviseur
m.vanleeuwen@boudesteyn.nl
Ellen Brendeke
Ellen Brendeke
Hypotheek binnendienst
e.brendeke@boudesteyn.nl
Gerjan Kronenberg
Gerjan Kronenberg
RegioBank adviseur / verzekeringsadviseur
g.kronenberg@boudesteyn.nl
Dyantha Mélisse
Dyantha Mélisse
RegioBank adviseur / Receptie
d.melisse@boudesteyn.nl
Michella Sleking-van Dartel
Michella Sleking-van Dartel
Hypotheek binnendienst
m.sleking@boudesteyn.nl
Camilla Schippers
Camilla Schippers
Hypotheek binnendienst / Receptie
c.schippers@boudesteyn.nl
Hoeveel hypotheek zou mogelijk kunnen zijn?
meer informatie
Wat is het voordeel van hypotheek oversluiten?
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen?
meer informatie